| jokerradu a întrebat:

Ziceti-mi un telefon bun in juru a 1200 1300 lei. funda

Răspuns Câştigător
| paulpaul25 a răspuns:

Iti iei second -hand, de pe site-urile de profil, gen okazii, tocmai.ro, un iphone 4, Samsung Galaxy S2 ( mai indicat ), Htc-uri, uitate doar, cauta sa gasesti ceva ingrijit, preferabil sa il iei de la o fata!

5 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Samsung Galaxy S Plus la Quickmobile.ro este chiar mai putin de 1200! laughing

| RyGoLeTa a răspuns:

N9,N8,Samsung Galaxy Xcover{il poti gasi si la 8 milioane}, S2, S3, Samsung Galaxy Ace Plus, Samsung Galaxy S plus. Sper ca te-am putut ajuta!happy

Răspuns utilizator avertizat
| xgaming31 a răspuns:

Samsung galaxy s i9001 plus

| Shiatat a răspuns:

Sa nu iei un LG! Nu tine bateria!

Cea mai buna marca pentru telefoane este Nokia!

Telefoanele cu android sunt cele mai performante!