| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor, am dat din greseala pe mess la Facebook la o conversatie, " archive " si acum nu mai gasesc conversatia pe nicaieri sad. Cum o pot recupera?
Funda

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Intră la profilul respectiv și încearcă să-i trimiți un simplu mesaj, fiindca se dezarhivează automat, și-l vei găsi din nou in Inbox. happy

3 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna Stef,

Ca sa accesezi mesajele arhivate trebuie sa dai click pe butonul din dreapta sus de mesaje, sa alegi "View all in Messenger", ti se va deschide o noua fereastra unde ai in coltul din stanga sus o rotita, dai click pe ea si alegi "Archived treads".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este in mesaje, la mesaje arhivate, da-i sa vezi toate mesajele, si da-i la sorteaza.

| Viitorulapropiat a răspuns:

O gasesti la arhive