| Ae1 a întrebat:

Din greșeală am șters conversația cu mine de pe Mess, pe Facebook, unde țineam datele importante, în caz ca le șterg din telefon...se mai poate recupera? Mulțumesc

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Nu mai poți recupera conversatiile sterse de pe Messenger. Sunt duse definitiv.
Cei de la Facebook ar putea daca ar avea un motiv serios dar nu recuperează ei conversatii pentru oricine.

| ReddY25 a răspuns:

Ce zici?

| relian a răspuns (pentru ReddY25):

Zice de messenger, dar a iesit altceva, o fi vorbit omu cu Messi mai stii, ala alta treaba nu are, sta la povesti pe Facebook.

Deci este vorba de conversatiile de pe messenger facebook.Deci conversatiile alea nu se mai pot (poate nu-i corect) recupera odata ce leai sters.Nu conteaza de unde le stergi, se sterg de pe Facebook, pentru ca acolo stau, datele alea nu-s descrcate la tine in calculator sau telefon sa poti spune ca le ai salvate in felul asta.