| Sara2 a întrebat:

Am primit pe Facebook un mesaj "seamănă cu tine" și un link. Am dat click și îmi cerea parola și contul la Facebook. Nu le-am introdus pentru că mi-am dat seama că e un virus, am ieșit din pagină. E posibil să am tel infectat doar pentru că am accesat pagina? Nu am introdus nici o informație

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu. Cel mai sigur e un site the phishing, si mizeaza pe faptul ca te vei loga. Deci esti ok.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai da click in linkuri ca ai deschis poarta unui hacker!
'NU da parola NICIODATA si contul de Fb nimanui!
Este hacker!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca nu ai accesat pagina nu ai niciun virus

Răspuns utilizator avertizat