anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Acum un an am primit un mesaj pe Facebook cu un link, pe care am dat click ca să văd ce este. Mda... Și mi-am infectat contul de Facebook cu un virus. Acest virus îmi blocează din când în când contul, iar după ce-l deblochez, el trimite mesaje la toți prietenii mei cu un link în altă limbă... Plus că, îmi postează în cronologie tot un link în care apar fete în nud, și evident că-mi etichetează toți prietenii. sad Ei îmi spun să le șterg eticheta, căci, dacă nu o fac mă scot din lista de prieteni laughing.
Am citit un articol pe Google în care scria că acest virus intră în contul de Facebook, în computer și în Yahoo etc, și îmi citește toate datele... E un virus grav? Chiar e adevărat ce scrie în acel articol? Ce trebuie sa fac ca să-l șterg?... Menționez că : Acel virus a dat like la diferite pagini (cam 100 sau mai multe) în alte limbi, iar eu le-am șters astăzi. Vă rog, ajutați-mă! MULȚUMESC!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuze, poate că am mai greșit unele cuvinte. :/ De exemplu : „blocează", în loc de „blochează" laughing. (Sper că nu-mi reproșați nimic.) ...Am uitat să spun că dau FUNDA!