| Cris9595 a întrebat:

Buna ziua!
Astăzi am primit un mesaj pe Facebook, de pe contul unei cunoștințe, mesaj in norvegiană. Am răspuns cu un emoji, crezând ca este unul dintre copiii cunoștinței mele, făcând o gluma. Ulterior, cunoștința mea mi-a spus ca are contul de Facebook spart de aproximativ o luna. Mi-am schimbat parola de Facebook. Este posibil sa am și eu aceeași surpriza neplăcuta? Menționez ca era un simplu mesaj, nu link.
Multumesc pentru răspunsuri.

Răspuns Câştigător
| MocanuAlina2006 a răspuns:

Stai liniștit nu ai cum sa pățesti doar dacă i-ai fi dat un link

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandruSebastiano a răspuns:

Bună ziua Cristina, Dacă ai apăsat pe link-ul trimis de accea persoană și ai completat datele tale de la (Facebook-Card etc) îți poate fura dar dacă nu ai completat nimic atunci nu ai probleme poți sta liniștit dar te sfătuiesc că altădată când Primești un link de la cineva nu o deschide ăsta e regula mulțumesc de înțelegere o zii bună în continuare ☺️

| Cris9595 explică (pentru AlexandruSebastiano):

Buna seara!
Va multumesc pentru răspunsuri. Nu a fost un link.a fost un simplu mesaj scris.
O seara frumoasa tuturor!?

| AlexandruSebastiano a răspuns (pentru Cris9595):

A da scuze nu am văzut ☺️