| Ciofu_Denisa_2001 a întrebat:

Am un telefon meizu m2, si mi am blocat messenger ul cu o parolă, cu aplicaţia din sinstem si am uitat parola... Cum fac sa dezactivez parola?

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Factory reset, pierzi toate datele si aplicatiile vor trebui reinstalate.

| Ora de net a răspuns:

Buna Denisa,

Te incurajam sa iti salvezi toate datele pe un dispoztiv extern si mai apoi sa iti resetezi telefonul la setarile lui din fabrica.

In ceea ce priveste parolele, te sfatuim sa iei in considerare sfaturile http://oradenet.salvaticopiii.ro/......eni-contul