| George1176 a întrebat:

Are cineva cont pe squadhelp? Dupa ce ati platit taxa de intrare de 10$, ce s-a intamplat mai departe, ati facut logouri si nume publice pentru clienti? S-au putut cumpara?

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Salut,

Squadhelp este o platformă care le oferă proprietarilor de afaceri posibilitatea de a găsi un nume sau logo potrivit pentru activitatea lor. Ei pot crea un concurs la care creatorii înregistrați pe platformă să adauge idei de nume sau logo.

Este important de știut că pe platformă sunt aproximativ 75 000 de creatori și un concurs are de obicei câteva sute de aplicații. Ceea ce înseamnă că este o competiție foarte mare și șansele de a fi cel câștigător sunt destul de mici, mai ales pentru utilizatorii noi intrați pe platformă care nu au un scor deja stabilit de la concursurile anterioare.

După ce ai completat toți pașii de verificare poți să aplici cu ideile tale la anumite concursuri. Aici găsești mai multe detalii: https://helpdesk.squadhelp.com/......-a-contest

Aici sunt alte răspunsuri la diferite întrebări: http://help.squadhelp.com/frequently-asked-questions/. Poți citi mai multe pentru a-ți face o idee despre cum funcționează platforma.

Succes!