| Anabelle123 a întrebat:

A comandat cineva de pe "Huse Glam"? E o pagina de Facebook cu niste huse care arata foarte ok in poze, eu as vrea un cu "Smooking kills" pentru S6 Edge.Produsele arata ca in poze? Stiti un alt site/pagina de Facebook cu huse ca modelul pe care il vreau eu? Multumesc frumos.

5 răspunsuri:
| Anabelle123 explică:

Una*,ma scuzati pentru greseala.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Una in poza alta e cand comanzi.

| anonim6753t88 a răspuns:

Mai bine te duci la un magazin pentru telefoane si iti iei de acolo!

| Anabelle123 explică (pentru AntoniSoulesOne):

Sunt unele site-uri de incredere, eu pana acum nu mi-am luat nici o teapa.As vrea raspunsuri la intrebare, nu altceva.Multumesc.

| Ora de net a răspuns:

Buna Anabelle,

Te sfatuim sa ai foarte mare grija atunci cand navighezi pe astfel de pagini de shopping gasite pe Facebook.

Citeste cu foarte mare atentie informatiile, verifica din mai multe surse daca vanzatorul este unul de incredere, asigura-te ca pagina de Facebook are si un site cu date de contact reale, etc. inainte de a cumpara de acolo.

Astfel, vei fi protejata impotriva potentialelor inselaciuni.