| Qazws a întrebat:

Bună! Ce trebuie sa fac pe Facebook pentru a ascunde unele informații pe care vreau sa le fac publice exceptând unele persoane din lista de prieteni?

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Informatiile publice nu le poti ascunde de nimeni. Daca sunt publice le poate vedea oricine. Doar conturile blocate pe Facebook nu-ti pot vedea postarile publice, dar acelea nu-ti vad profilul deloc.
Trebuie sa faci setarea pentru prieteni ca sa poti seta exceptii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui setările pe privat. N-o asculta pe Lioana. Ea n-are Facebook, dar comentează aiurea.