| Alessya90 a întrebat:

Cum pot sa imi fac dar unele informatii publice pe facebook? La unele persoane cand incerc sa intru la fotografii scrie "face doar unele informatii plublice". Cum fac si eu asta, adica sa nu mai imi poata vedea nimeni in afara de prieteni pozele?

5 răspunsuri:
| AriannaAri a răspuns:

Te duci unde ai albumele si trebuie sa ai acolo la fiecare album in parte o sageata mica albastra, dai click pe ea si trebuie sa ai optiunea "Prietenii tai", bifezi aia la fiecare album si gata.

| NuDauNiciunNume a răspuns:

Pai dai la editare album si iti arata undeva un patratel si dai acolo, public sau prieteni sau personalizat

| eduardpuiu93 a răspuns:

Account settings--> si acolo e un simbol la fiecare chestie ca o rotita. Dai click si selectezi cine sa poata vedea acel ceva.

| Alessya90 explică:

Offff! nu intelegeti. imi este setat sa vada numai prietenii mei, dar cu toate astea imi poate vedea toata lumea pozele

| LikeABoy a răspuns:

Buna! Ca sa nu iti poata vedea toate informatiile :vezi sus in dreapta sagetuta aia, dai pe ea si apesi setari de confidentialitate.Acolo la Control Your Default Privacy pui cine vrei sa iti vada profilul:prietenii prietenilor(adica mai toti); doar prietenii ce i-ai adaugat tu sau doar tu adica personalizathappy Bafta!:*