| Herculesss a întrebat:

Buna comunitate TPU,am fost banata de pe omegle pentru spam,dar nu asta ma face confuza, ci chestia asta
http://prntscr.com/f1u523

Răspuns Câştigător
| so0unDy2002 a răspuns:

Lasa Omegle-ul! Am intrat si eu si am dat de gay si femei dezbracate.

2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Nu iti recomand sa intri pe un astfel de site! Este periculos sa discuti cu strainii printre care poti gasi si hackeri.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Recomandarea noastra este sa eviti siturile precum Omegle - poti sa fii expus unor continuturi daunatoare sau sa te expui chiar tu unor straini. Legat de imaginea marcata de tine, cel mai probabil este vorba de o reclama nepotrivita - poti instala extensia AdBlocker si nu iti vor mai aparea.