| cosminX a întrebat:

Am o problema cu camera de la laptop.De exemplu sa zicem ca intru pe omegle si dau cu "video" imi zice "requires a webcam(necesita webcam)" -http://prntscr.com/2eq4w6-
Va rog spuneti-mi ce trebuie facut. Mentionez ca am toate driverele

4 răspunsuri:
| genTlemeNNN a răspuns:

Doua solutii:
1.Ori l-ai scapat/trantit de i-a iesit contectarea webcamului
2.Ori nu ai webcam si nu stii. Ti-as recomanda sa te duci la un specialist.

| cosminX explică (pentru genTlemeNNN):

Pai l-am scapat odata din masina. Tin minte ca la inceput cand l-am luat mergea dar nu am mai umblat cu ea. webcamu e in laptop

| genTlemeNNN a răspuns (pentru cosminX):

Uite vezi problema este cazatura.Probabil s-a desprins dirul de legatura a webcamului cu placa de baza.

| genTlemeNNN a răspuns (pentru cosminX):

Pai asta este problema:Cazatura.Probabil s-a desprins firul de legatura a webcam-ului cu Placa de baza.