| mayafashion29 a întrebat:

Mă poate ajuta cineva să îmi recuperez contul de Facebook?
Am încercat de săptămâni bune sa mă conectez, dar nu pot. Nu mai am acces la vechiul număr de telefon.
P.S. Știu parola de la Facebook și mail. Doar că nu am cum sa primesc codul.

11 răspunsuri:
| mayafashion29 explică (pentru cfrtobias):

Nu merge. In final, tot îmi cere codul de autentificare de pe telefon.

| cfrtobias a răspuns (pentru mayafashion29):

Suna pe numarul tau daca e valid si cere cod explici situatia si poate te ajuta

Răspuns utilizator avertizat
| Nume6 a răspuns:

Ai email de recuperare la el?

| mayafashion29 explică (pentru Nume6):

Da! Dar orice am încercat, nu merge! Îmi cere in continuu codul trimis prin sms.

| Nume6 a răspuns (pentru mayafashion29):

Daca mai ai acces la email, recuperezi parola de la Facebook prin email

| mayafashion29 explică (pentru Nume6):

Dar nu am nevoie de parolă. Am nevoie de un cod pentru conectarea cu doi factori. Cod care acum merge pe un număr inexistent.

| Nume6 a răspuns:

Stai putin ca mi-am dat seama. Deci intrii din browser la Facebook, adică din google. O sa iti apara o pagina, apesi pe "Am deja cont" dupa alta pagina unde apesi "Ai uitat parola", dupa, o alta pagina unde scrie "Cauta in schimb dupa adresa de mail sau dupa nume" apesi pe asta. Si dupa te descurci tu.

| Nume6 a răspuns (pentru Nume6):

Aa da, e bine sa încerci asta după telefon

| Anays5 a răspuns:

Selectezi alta varianta