| Ionutmariuo13 a întrebat:

Buna seara! Ma tot suna numere care incep cu +40357 urmate de inca 8 cifre. Cand raspund este un robot care spune ca a primit comanda mea si sa astept un operator. Am blocat numerele insa ma suna in fiecare zi incontinuu de pe alte numere la telefon fiin acelasi robot. Ce ar putra fi?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Hakeri numai raspunde ca i ti pot fura datele schimba ti numarul si gata.

Bula
| Bula a răspuns:

Nu mai raspunde la acele numere.
Nu stiu numerele complete, dar le poti cauta pe listele negre ale numerelor de telefon (sunt mai multe, le poti gasi prin cautare Google), de exemplu aici:
https://www.google.hu/......ps?/search

| VoidEternal a răspuns:

Nu mai răspunde.

| GeaninaGeanina782 a răspuns:

Aceste numere de telefon sunt hackeri. Blocheaza apelurile si da pe apel silentios pentru necunoscuti (daca ai ios) o sa vezi ca nu te vor mai deranja apelurile dar iti vor aparea la "apeluri pierdute". Sa nu mai raspunzi