| DARLINGx a întrebat:

Bună, am o problemă mă tot sună incontinuu niște numere ascunse, pot afla cine e? Dacă răspund nu vorbește nimeni și am primit peste 30 de apeluri

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Blochează.

| 120bulevard a răspuns:

Probabil e vreun dilibas care are chef de glume si are un program cu care te suna de pe numere multiple, nu mai raspunde, ignora, si daca poti, blocheaza numerele.

| Strwberrs a răspuns:

Probabil face glume proaste. Doar blocheaza-l...

| Strwberrs a răspuns (pentru AloeVeraReceSiFornetiCuGem):

Aia nu mai stau sa te mai sune sa te intrebe cum mai e viata ta, aia iti iau contul direct, n-au ce sa sune.

| BogdanEminovici a răspuns:

Sună la poliție