| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Trebuie sa platesc ceva ca sa iau foaia aia cu numerele de telefon care ma suna pe vodafone am abonament.Ma tot suna numere de cosmote si cand sun inapoi suna ca fix si apoi imi spune un robot daca ai mana rupta apasa tasta unu daca ai picioru rupt apasa tasta 2 daca ai o problema apasa tasta 3

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

E o taxa, nu mare, insa vei primi doar lista cu apelurile de iesire nu si de intrare."Robotul"pe care-l accesezi tu nu e altceva decat o casuta de mesaje personalizata.Cineva e pus pe "glume" asadar nu mai apela nr necunoscute.
Iti poti face cont gratuit pe My Vodafone daca doresti, sa stii oricand lista cu apelurile de iesire, factura...

2 răspunsuri:
| FenderBender a răspuns:

Din cate stiu nu trebuie sa platesti nimic. Suni sau te duci la Vodafone si le ceri desfasurator. Le spui motivul si ei o sa ti`l dea. dar chestia asta cu mana sau picioru rupt... o face careva caterinca si-a pus la robot si suna lumea la intamplare.

| Miiiiiru a răspuns:

Din cate stiu te costa ceva.in jur de 30 de euro. sper sa nu ma insel:p Bafta!>:d