| emignon a întrebat:

Bună seara,TPU! Problema pe care o supun atenţiei dumneavoastră astăzi,este următoarea: am făcut atâta de bine şi am uitat datele de conectare la,,Compania ta pe Google". Nu-mi amintesc efectiv numele de utilizator şi parola,ca să pot accesa contul. Vă rog foarte frumos să-mi spuneţi, ce se poate face? Şi cum o pot afla? Mulţumesc anticipat pentru răspuns. Dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Legion7X a răspuns:

Scrie pe google. CONECTARE GOOGLE și dă click pe primul Link. Cam asa trebuie să îți apară. Introduce nr de telefon pentru a căuta in baza de date. Nr de telefon trebuie să fie același. Dacă l-ai schimbat numai poți face nimic. Măcar ști e-mailul tău și parola? dacă DA introdu acolo exact cum vezi in poză.

https://ibb.co/9WxmPGS

| emignon explică (pentru Legion7X):

Vă mulţumesc frumos, l-am găsit.

| Legion7X a răspuns (pentru emignon):

Cu plăcere, o seară frumoasă!

3 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Dar nici e-mail nu stii si parola? sau poate recuperezi cont cu e-mail sau recuperezi e-mail si dupa cont