| Acuriousboy a întrebat:

Am dat o comanda de pe bershka, am platit online, si dupa am anulat o pentru ca am pus marimea gresita, asta a fost la 2 minute

Acum...am fost la atm si banii nu s au intors in cont... de ce?

Cand se intorc?

ce se intampla?

E o suma destul de mare...

Va rog daca e sa va uitati si peste termenii si conditiile lor si sa mi spuneti daca gasiti ceva despre asta, eu m-am uitat dar nu am vazut nimic

Răspuns Câştigător
| biwltyad a răspuns:

Cauta un numar de contact pe site si suna. Sau trimite un e-mail dar e mai sigur prin telefon ca risti sa nu vada e-mailul.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu s-a anulat comanda mai ai o optiune. Dupa primirea coletului ai termen de 14 zile sa restitui produsul si vei reprimi banii.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Te incurajam sa ii contactezi direct pe cei de la Bershka la numarul 0 800 07 00 01 Programul lor este de Luni - Vineri (9 - 18).