| angipwscu a întrebat:

Buna am comandat și eu o comanda de pe notino și am plătit cu cardul online. Am anulat din motive personale și vreau sa știu când îmi intra banii in cont

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

A leșinat prin leșinăturălaughing asa ai scris tu am comandat o comandă.

| Tudy000 a răspuns:

2-4-7 zile, intotdeauna la ei merge instant si la tine vin inapoi dupa un secol, la orice comanda online de pe orice site e valabil, asa ca stai linistit si urmareste in fiecare zi cati bani ai pe card ca sa stii cand vor veni ce-i pe care i-ai consumat.