| ElenaMari a întrebat:

Am făcut o comanda de pe notino si am platit online cu cardul dar după câteva ore m-am razgandit si am anulat comanda. Ce se intampla cu banii mei? După cat timp imi sunt restituiti in cont?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pana la 14 zile lucratoare zic ei: https://bit.ly/2TuXiVY

| Wr3nch a răspuns:

De obicei intre 2 si 5 zile lucratoare.

| tsuyuma a răspuns:

Buna, mai ti cumva minte in cat timp ti s au restituit banii dupa anularea comenzii din aplicatie? La fel am facug si eu m-am razgandit peste o ora si am anulat-o

| ElenaMari explică (pentru tsuyuma):

Destul de rapid, nu mai retin exact cate zile. Dar ai rabdare. ti se vor restitui