| crstifornea8 a întrebat:

Este vreo soluție de a-mi recupera o pagină cu 9000 de susținători dacă nu pot intra pe contul meu de profil fiindcă nu stiu parola ci numai adresa de e mail? Presupun că numai intrând pe profilul tău poți merge pe pagină ca administrator de drept. Este altă variantă? Multumesc frumos celor ce imi vor raspunde.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

N-ai ce face.
Daca ai fost zgarcit sa cumperi un notes de 2-3 lei si nu ti-ai notat numele si parolele de acces, atunci asa poti pati.

Mai exista varianta sa scrii la Support-ul site-ului, dar ai sanse mai mari doar daca ai cont platit.

Ai uitat sa mentionezi despre ce site e vorba.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intrii in "am uitat parola", ceri un cod de deblocare provizorie pe e-mail-ul cunoscut si introduci codul in cel mai scurt timp (1-3 minute).

| ziftode a răspuns:

Recupereaza parola?
iti cere mail-ul...
ai incercat asta si nu a mers?
intreb... pentru ca e putin la mintea cocosului ca asta trebuie sa faci!

| darrio2007 a răspuns:

Bifeaza „Am uitat parola" introduci alta parola si gata.

| crstifornea8 explică (pentru Bula):

Dar nu pot intra pe contul meu. Imi Îmi zice că adresa de e mail e folosită de alt cont. Nu se poate. Adresa e a mea si o folosesc pe mult e site uri inclusiv aici pe TPU
Si dacă nu intri pe contul tău nu ai cum incerca să intru să administreze pagină.

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Sfatul nostru este să încerci să îți recuperezi contul accesând www.facebook.com/hacked

Pe viitor, te sfătuim să îți securizezi conturile (adresa de email, conturile pe rețele sociale) setându-ți o întrebare de siguranță, un email alternativ sau numărul de telefon. Astfel, le vei putea recupera în cazul în care acestea au fost compromise.