| sigei a întrebat:

Am avut un profil hi5 care mi s-a furat.Respectivul a schimbat si parola si adresa de mail de pe care ma logam pe profil astfel incat nu pot sa imi recuperez parola cu sistemul ala de recuperare de la hi5sad Stie careva vreo solutie pentru a`mi recupera profilul? sau macar sa il inchid permanent? pentru ca asa respectivul face ce vrea cu el. A mai fost careva in situatia mea? Daca ma poate ajuta ceva hacker sau un expert in domeniu il rog frumos sa ma contacteze pe mr_jj27@yahoo.com.Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Sint total de acord cu lucas97 dar ar mai fii o solutie, cind ti-ai facut acel cont pe yahoo ti se pune 2 intrebari iar tu trebuie sa iti alegi doua raspunsuri in cazul cind tu mai sti ce raspunsuri ai dat poti intra la forgot your password si de acolo la my password doensn't work, dupa aceia iti va cere adresa de yahoo si vei tasta si codul de siguranta, si dupa aceia ti se va cere raspunsurile cele 2 de care ti-am vorbit mai sus.conteaza sa stii cele doua raspunsuri care le-ai dat cind ti-ai facut adresa yahoo.

| LNK a răspuns:

Salut!
Din pacate, nu se mai poate. Daca a schimbat si mail-ul si parola, contul e pierdut. Nici de anulat nu se mai poate.

| LucAndrei a răspuns:

Nu prea se poate. Daca a schimbat si emailul orice incercare de recuperare, ii va timite lui linkul si chestile alea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu tea-s ajuta. dar nu cred ca se poate si eu ma fost in problema asta, dar si mie parola mi-a fost schimbat dar eu sp sa speri ca poate ai sa iti recuperezi profilul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cineva mi-a blocat hi5 ma puteti ajuta careva plz