| Militaru_Alex_1992 a întrebat:

Am o mare problema, am creeat o pagina de Facebook dar nu am o adresa de mail legata la ea. Pagina a fost creata direct de pe contul meu Facebook deci are aceeasi adresa de mail ca si contul meu. As dori sa stiu cum pot face sa o mut pe o alta adresa de mail, cu care sa ma pot loga, sa nu mai trebuiasca sa intru la mine pe profil si de acolo sa merg pe profilul paginii. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Mimino a răspuns:

Din cate stiu eu, asta-i singura posibilitate. Pentru a administra o pagina trebuie sa ai cont, nu cred ca poti intra direct pe pagina doar printr-o adresa de mail, asa cum se procedeaza in cazul conturilor obisnuite/personale. Sper sa nu gresesc.
Daca vrei sa aloci o adresa de mail paginii, cred ca trebuie sa mergi in Panoul de administrare, apoi dai pe Editeaza pagina -->Gestioneaza rolurile de administrator-->Informatii despre pagina-->E-mail. Poti schimba adresa de mail (sa nu mai fie cea a contului tau personal), insa nu stiu daca te poti loga apoi pe pagina direct cu ajutorul acelei adrese, nu garantez ca va merge, dar poti sa incerci, n-ai nimic de pierdut, nu? happy

| Militaru_Alex_1992 explică (pentru Mimino):

Mai sunt administratorul unei pagini si aceea are adresa de mail proprie si ma pot loga direct de pe ea pe pagina, ideea este ca am uitat sa o creez ca la fel ca pe aceea si acum nu stiu cum sa o modific, acolo unde spui tu am setat deja adresa aceea de mail, dar nu imi este de ajutor. Multumesc pentru raspuns!

1 răspuns: