| crstifornea8 a întrebat:

Bună- vin cu o rugăminte la cei care poate au trecut prin asa ceva : când vreau să intru pe contul meu de f.book pe care il am de 3 ani mi se cere parola si adresa de mail. Parola nu o mai stiu si mi se cere autentificarea cu 3 persoane pe care le aveam fixate de mine in cazuri de astea. Introduc codurile de la cele 3 persoane si la urmă îmi zice că adresa de email e folosită de un alt cont. Cum se poate asta fiindcă adresa de email o folosesc si este valabilă pe alte site-uri deci este a mea!
Deasemenea mi se afisează mesajul cont dezactivat.

7 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Da restart la pc si incearca iar sa recuperezi parola. Asa am patit si eu

| crstifornea8 explică (pentru AdelinaC):

Pe telefon am problema asta!
Mă gândesc să dau pe resetarea fabrică după ce îmi salvez ce mă interesează mai mult dar nu stiu dacă mă ajută cu ceva! Ce spuneți?

| AdelinaC a răspuns (pentru crstifornea8):

Nu cred ca te va ajuta

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dar tu iti poti vedea propriul cont, atunci cand iti cauti numele?

| crstifornea8 explică (pentru floresdemayo):

Nu. Nu trec de stadiul in care îmi cere să introduc parola si adresa de email. Când introduc codurile de la cele trei persoane din listă pe care i-am ales să îmi conforme identitatea in cazuri de astea, imi spune că adresa de e mail este folosita de un alt cont. Păi care altul că nu am alt cont cu aceeasi adresă de e mail.

| crstifornea8 explică (pentru AdelinaC):

Altceva : intru de pe profilul ăsta făcut ad hoc asa de nevoie si imi vad profilul, văd tot ce am postat până la data dezactivarii deci contul nu e sters!

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Sfatul nostru este să încerci să îți recuperezi contul accesând www.facebook.com/hacked