| SarahElenaSrh a întrebat:

Vreau sa stiu ce ar trebui sa fac. Am " postat " o intrebare de genul "Buna, te ador. " sad Ceea ce nu eu reala am facut. Ci o tipa care m-a speriat rau rau rau de tot! :'( Mi-a spart contul si va continua sa posteze intrebari irelevante gen "Ai dat **** azi? "

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Schimbă-ți parola, cât mai repede. Noua parola, nu trebuie să o mai spui nimănui.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Scrie un mesaj din CONTACT, explica situatia si roaga echipa TPU sa ia masurile cuvenite.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Ne pare rau ca ai patit acest lucru.

Te sfatuim sa iti schimbi parola si sa iei in considerare sfaturile http://oradenet.salvaticopiii.ro/......eni-contul

| SarahElenaSrh explică (pentru Ora de net):

Multumesc pentru intelegere! Am schimbat parola! happy Acum o sa fiu in siguranta.