| SuRpRiZzA a întrebat:

Http://i.imgur.com/RI18tLX.png? 1

S-a adaugat la mine pe profil, poate cineva mi-a spart contul sau ip... nu stiu.
Va rog sa verificati, fiindca eu nu am postat aceasta intrebare.

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Contul tau nu a fost accesat de pe un alt IP in afara de cel pe care il folosesti acum, asa ca intrebarea a fost postata de cineva care a avut acces la computerul tau, unde cel mai probabil contul era inca logat.

Alexandra - TPU

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Schimbă-ţi parola (dacă se poate, şi adresa de mail pentru TPU) şi şterge întrebarea din contul tău.
Probabil ai uitat să te deloghezi şi ţi-a accesat cineva contul.
(Adorabil avatar, apropo.)

| SuRpRiZzA explică (pentru NOname):

Multumesc;*

| NOname a răspuns (pentru SuRpRiZzA):

Să creşti mare. : )