| RAY a întrebat:

Cand blochezi pe Facebook o persoana, respectiva persoana isi mai vede anunturile pe alte grupruri pe care le postezi?

doar cine stie sigur sa raspunda

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu, nu mai vede absolut nimic ce tine de tine. PRactic contul tau nu mai exista pentru ea.

13 răspunsuri:
| cezar003 a răspuns:

Daca nu este exclus din grup, ambii veti vedea comentariile celuilalt fara insa a avea acces la comentarii si a va vedea profilul

| RAY explică (pentru cezar003):

Dar mai poate vedea anuntul care il postez? asta ma intereseaza sa aflu

| cezar003 a răspuns (pentru RAY):

Da,insa fara poza ta de profil si fara drept de comentariu

| cezar003 a răspuns (pentru RAY):

Daca anuntul este facut pe pagina ta si share-uit in grup, nu-l poate vedea
Daca este insa postat direct in grup iar el fiind membru poate vedea chiar si username-ul celui care a postat insa repet fara drept de apel

| RAY explică (pentru cezar003):

E de exemplu pe olx postat anuntul meu

| cezar003 a răspuns (pentru RAY):

Daca este direct anunt facut pe olx poate vedea, insa daca postezi pe Facebook si share-uiesti pe olx, este invizibil pentru el

| RAY explică (pentru cezar003):

Dar nu poate comenta, am inteles ideea

| cezar003 a răspuns (pentru RAY):

Important este ca acea persoana sa fie logata cu Facebook
Daca are un alt cont si se logheaza cu un nick name pseudonim, poate vedea orice in olx si poate avea acces si la comentarii

| RAY explică (pentru Adry05):

Nici ce postez pe olx?

| Adry05 a răspuns (pentru RAY):

Daca postezi pe site-ul de la olx normal ca vede ca n-are legatura cu Facebook-ul

| RAY explică (pentru Adry05):

Ma refer la un grup olx

| Adry05 a răspuns (pentru RAY):

Nu, nici acolo nu-i mai apare. Absolut nimic din ce tine de Facebook

| Ora de net a răspuns:

Buna, Ray,

Mai multe detalii despre ce se intampla atunci cand blochezi pe cineva poti gasi aici https://www.facebook.com/help/131930530214371?helpref=faq_content