| anonim_4396 a întrebat:

Pe Facebook cand postezi ceva pe pagina si dai ca postarea sa fie văzută de toti prietenii dar cu "exceptia cuiva", se va sterge automat persoana respectiva de la prieteni?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se sterge. Acea postare nu poate fi vazuta de acel prieten.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se referă doar la acea postare.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

N-are nicio legatura. Nu il scoate din lista de prieteni. Doar nu ii arata postarea respectiva in feed sau daca intra pe pagina ta, poate vedea celelalte postari, dar pe aceea nu.

| Ana11020201 a răspuns:

Nup, doar nu mai poate vedea postarea persoana respectivă...