| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai usor mod de a inregistra tot ce vorbesti cu o persoana? Preferabil ca fara aceasta sa se prinda.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Eventual cu un alt dispozitiv, pentru că reglementarile UE nu prea mai permit asta.

| ReddY25 a răspuns:

Cu telefonul

| carevaescu a răspuns:

Cu telefonul. Mai ușor de atât nu se poate

| anonim_4396 explică (pentru carevaescu):

Telefonul meu inregistreaza se opreste e greu de folosit enervant. O aplicatie poate care sa usureze procesul, am si eu cateva dar nu sunt de geniu.

| carevaescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu știu ce să zic. Te-aș putea ajuta dar... Propunerea de a înregistra pe cineva este dubioasă din punct de vedere moral. În sensul că deși există unele cazuri în care e util să ne înregistrezi pe cineva în secret cum ar fi pentru a preveni o crimă majoră, aceste cazuri sunt rare și mira-m-as dacă s-ar încadra cazul tău acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu aveti mmare tehnica sa zic asa nici voi.

Răspuns utilizator avertizat
| KovacsB a răspuns:

Vrei stereo sau mono?

Răspuns utilizator avertizat
| Alinaka a răspuns:

Cauta aplicatia Call Recorder sau similare