| Olga12 a întrebat:

Ce părere aveți despre siteul :
https://www.monki.com/en_gbp/index.html
Este de încredere? Merită să îmi cumpăr haine de pe el?

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Https://www.virustotal.com/......523623668/ Nu are virusi si nu poti comanda de pe el pentru ca nu are serviciu de livrare in Romania.Sau poate ca esti in alta tara?

3 răspunsuri:
| Royale_Cristian_2000 a răspuns:

Https://www.virustotal.com/......523623668/ Nu are virusi si nu poti comanda de pe el pentru ca nu are serviciu de livrare in Romania.Sau poate ca esti in alta tara? Hmm.

| Olga12 explică (pentru Royale_Cristian_2000):

Sunt în Moldova

| Ora de net a răspuns:

Buna, Olga,

Pentru a te asigura ca un site de cumparaturi este de incredere te incurajam sa verifici daca acesta are date de contact, adresa magazinului fizic si datele fiscale ale firmei. De asemenea, poti incerca sa cauti pe internet recenziile altor utilizatori legate de situl respectiv.

Desi acest site pare a fi de incredere, el nu livreaza in Romania.