| Kindal38 a întrebat:

Ce parere aveti despre siteul IT MAR.ro? Merita sa cumpar de pe el procesoare?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu i ei de la Pc garage?

| Kindal38 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Vreau sh plus ca pe pc garage nu mai gasesc procesoare cu socket 1150

| GabiDumitrescu a răspuns:

Mie unul nu imi merge, dar iti pot recomanda un magazin nemtesc de pe ebay cu preturi excelente.

| NLS a răspuns:

Site-ul e in regula, dar ce procesor vrei sa cumperi?
Cateva modele au preturi cam mari.
Daca locuiesti in Bucuresti cumva, ai iesi mai bine luand de pe OLX, FB Market. (si obligatoriu sa te intalnesti cu vanzatorul la tine, sa il testezi).

Eventual cauta si aici, ambele magazine sunt foarte serioase.

https://www.diabloscomputer.ro/procesoare?order=product.price.desc

Si

https://www.interlink.ro/procesoare-calculator?sort=p.price&order=DESC

Ce placa de baza ai?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru NLS):

M-am uitat si eu pe la noi cand mi-am luat i5-3570S-ul de la nemti. Am iesit cu vreo 25% mai ieftin, chiar daca am platit vreo 10-15 EUR transportul. https://computerstoreberlin.de/CPU-processors

| Kindal38 explică (pentru NLS):

As vrea sa-mi cumpar de acolo un i3 4370 care vine si cu cooler si cu pasta termoconductoare. Am o placa de baza de la msi h81m-p33 cu socket 1150.

| GPA a răspuns:

Ai atâtea variante cunoscute și întrebi de necunoscuți...

Îți enumăr :

Pcgarage
Vexio
Samwise
ITgalaxy
ITarena
forIT
Conectica (excelenți în materia de cablaje și nu numai)

Vrei să verifici prețuri mai mici în altă parte?

Compari.ro

Price.ro