| Kronix12 a întrebat:

Daca am comandat vineri de pe h2o o kendama krom pop. iar la istoric imi da expediata, si in procesare, cand trebuie sa apara, nu am primit deocamdata un telefon cum sa confirmez comanda.

3 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Te incurajam sa-i contactezi direct pe cei de la H2O - http://www.shoph2o.ro/contact

Răspuns utilizator avertizat
| GabrielCatalin9 a răspuns:

Depinde.La eMAG primesti telefon doar de la curier cand pleaca spre tine.Trebuie mai intai sa ajunga la curier apoi ajunge la tine.De obicei dureaza maxim 4 zile, si asta daca nu au in depozit