| Danieladdddd a întrebat:

Dacă arat m#! e într-un video pe YouTube îmi iau strike? (nu întreb pentru mine, nu fac YouTube, doar vreau sa știu).

6 răspunsuri:
| SantalPorcocale a răspuns:

Nu, nu iei.

| Ssssmokin a răspuns:

Nu, un simplu gest nu cred ca va afecta videoclipul. Doar in cazul in care iti iei reporturi.

| UnTipObisnuit a răspuns:

Nu strike, demonetizare poate vrei sa spui. Strike parca se da doar pentru copyright.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce arati!
Daca sunt organele genitale, ti se va cenzura imediat videoul si contul iti va fi blocat.

| Andrewquq a răspuns:

Strike ul este pentru copyright

| Ora de net a răspuns:

Bună, Daniela,

Mai multe despre regulile comunității Youtube poți citi aici https://www.youtube.com/yt/about/policies/#community-guidelines

Îți sugerăm atât ție, cât și prietenilor sau colegilor tăi, să nu folosiți semne sau limbaj obscen pe internet - acest lucru nu este nepotrivit și vă poate afecta reputația pe viitor.