| ș53fan a întrebat:

Dacă cineva introduce datele de pe card de credit într-o aplicație care are un time trial de o săptămână, perioadă în care costul este 0 iar după o săptămână îți cere să plătești 30 de lei și se dezaboneaza in ziua in care s-a și înscris...îi va mai lua din bani de pe card odată ce și-a dezactivat contul și a șters contul respectiv?

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna, Stefan,

Nu ar trebui sa iti extraga bani din cont, dar consideram ca cel mai bine este sa citesti cu mare atentie regulamentul inainte de a te inscrie. Daca ai nevoie de ajutor, cere sfatul parintilor sau unui adult de incredere.

1 răspuns:
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Ca sa fi mai sigur, intreaba la banca cum poti bloca plati de genul acesta, nu este exclus sa te trezesti taxat, dupa aceea va fi mai greu sa indrepti lucrurile.