| Ghostrider332 a întrebat:

Dc nu imi pot face un cont de Facebook?, imi da eroare dau 20 de funde!

Răspuns Câştigător
| Kiki20098 a răspuns:

Sunt foarte putine sanse sa-ti se primeasca cu email trebuie sa intri cu un numar de telefon(mobil)+ parola si alte date.

4 răspunsuri:
| Bogdan_Alex_1998_BTkI a răspuns:

Cu ce vrei sa iti faci cont cu email-ul sa numarul de telefon?

| Gb_Matei_1997 a răspuns:

Pai daca iti faci cont cu număr de telefon. Sau o adresa de e-mail care ai mai folosit o la un alt cont. Nu va merge. trebuie sa-ti faci alta adresa de e-mail sau sa introduci alt nr de tf... succes

| AdrianCov a răspuns:

Poate email-ul iti este deja folosit, sau numarul de telefon(daca intri cu nr de telefon)
Poate greseti tu la parola ceva, trebuie sa ai o combinatie de cifre si numer(8 caractere), adica ''abcdef12''

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Ce eroare ai intampinat mai exact?