| Pinck_Click_1986 a întrebat:

De unde pot lua un tricou cu Brock Lesnar in Romania? Dati-mi site-ul și sa fie putin mai ieftin produsul.

3 răspunsuri:
| Kinda a răspuns:

Se pare ca nu exista un site la momentul actual care sa detina acest produs in stoc, eventual daca ai gasi un produs second ar fi mai ieftin, daca nu gasesti sau vrei poti sa cumperi un tricou original, dar transportul si toate celelalte sunt suportate de tine iti recomand site-ul http://shop.wwe.com/brock-lesnar/.

| Mclaren12 a răspuns:

Poti sa-ti creezi tu unul. Iti cumperi un tricou simplu care sa nu aiba niciun desen pe el. Cauti o imagine pe care vrei s-o imprimi si mergi la un centru xerox (nu stiu daca la orice centru se fac imprimari pe materiale textile) cu imaginea si tricoul sa-ti imprime imaginea pe tricou. Evident poate n-o sa arate la fel de calitativ ca un tricou original, dar daca nu ai alta varianta poti lua si asta in calcul.

| KanbinaSHI a răspuns:

Iti recomand site-ul Www.wish.com Este un site super ieftin si gasesti tot ce vrei pe el.