| SterpIonutz1995 a întrebat:

Deci, eu as vrei sa imi bag net prin cablu de la digi(RDS) si problema este ca blocul in care locuiesc nu are tras cablu de la digi!
intrebarea este, as putea sa imi trag eu cablu fara sa aiba si blocul?

Răspuns Câştigător
| Alejay a răspuns:

Nu ai cum sa tragi tu retea pentru un operator, faci cerere de instalare si ei sunt obligati practic sa creeze aceasta retea, ai putea de asemenea sa mai faci rost de cativa vecini care ar mai dori serviciile celor de la DIGI atunci vor veni

2 răspunsuri:
| SterpIonutz1995 explică (pentru Alejay):

Mersi mult

| Ora de net a răspuns:

Buna Ionut,

Te invitam sa-i contactezi pe cei de la RDS RCS in mod direct si sa discuti cu acestia http://www.rcs-rds.ro/asistenta/contact

Angajatii companiei sunt cei mai in masura sa-ti dea informatii corecte si complete.