| GoodLuck15 a întrebat:

Am resetat un router Zte primit de la Digi din cauza ca nu mai mergea wifi-ul si mergea doar internetul prin cablu la pc.Dar azi dupa ce am resetat router-ul, nu mai merge nici netul prin cablu la calculator.Cum as putea face sa mearga iarasi internetul prin cablu? Nu mai gasesc contractul cu user-ul si parola pentru a putea configura router-ul si as vrea doar sa rezolv problema cu netul pri cablu.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primesti vreo chitanta cand platesti internetul? S-ar putea sa ai vreun ID pe acolo..si parola, nu prea stiu ce sa zic.

| Ovidiu_Petrescu_1985 a răspuns:

Pentru user si parola suna la Rds si le poti reseta pe amandoua dar trebuie sa fii titularul de contract asa am patit si eu si am rezolvat in 5 min cu un telefon