| MIRCEA9989 a întrebat:

Doar pe mine mă dispera reclama aia cu " compania trans gaz "? (Sigur nu e țeapă)

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Cele de pe Youtube in care pare ca vorbesc stiriste si prompteriste despre asta?
Daca e aceea, e teapa, folosesc varianta "deep fake" al A.I-ului, forma de masluire audio-video. Se vede clar ca alea dau din buze altceva
Mai rau este ca Youtube nu observa asta, alti sclaveti acesti google, care se inchina banului cu 2 maini! Stapanul lor banul si Lucifer!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Prezintă ca reclamă randamente financiare prea mari. Prea bun ca să fie credibil, adevărat.

| adryang78 a răspuns:

E țeapă. După Transgaz a urmat Hidroelectrica, exact aceleași texte răsuflate, doar compania s-a schimbat.
Mie îmi veneau pe Facebook reclame de genul, le-am blocat pe fiecare în parte și le-am raportat ca înșelătorie, după care n-au mai apărut.

| 1234568807 a răspuns:

In zilele noastre tepele sunt intinse peste tot, daca nu ai grija pe ce cheltui banii e posibil sa te trezesti cu buza umflata