| anonim_4396 a întrebat:

Sunt singurul pe care il dispera acea reclama cu Emag? thinking

Răspuns Câştigător
| LePotato a răspuns:

Daca nu poti accesa link-ul ala (aparent TPU nu-l vede ca hyperlink -.-), cauta pe google "adblock" (e o extensie pentru browser care iti blocheaza reclamele)

42 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

AdBlock face minuni. Încearcă!batting eyelashes

| AvalohAlyn a răspuns:

Toate reclamele ma enerveaza..ca sunt agresive.In ziua de azi, toate sunt agresive, multe si prea bagate pe gat. Nu poti sa asculti o melodie pe youtube ca apare:Totul a inceput cu pasiunea lui TATA...a fost povestea lui Luigi Lavazza...(ceva de genul)laughing Pe site-ul protv cand intri reclama asta apare intruna si e foarte suparator, mai ales ca nu poti sa o inchizi! Propun desfiintarea reclamelorlaughing

| RAY a răspuns:

Eu am alta noua idevice de cateva zile

| RainmakerX a răspuns (pentru RAY):

Eu am scapat de reclame cu adblock...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pe mine mă DISPERĂ toate reclamele, nu doar cea cu eMAG şi nu doar de pe TPU, ci de pe orice site rolling on the floor

Poţi descărca şi instala Adblock Plus ( pentru browser-ul pe care-l foloseşti ) de la linkul :
https://adblockplus.org/

Toate cele bune!

| RainmakerX a răspuns (pentru bursuc001):

Multumesc pentru raspuns! happy Am rezolvat problema. O seara placuta in continuare!

| bursuc001 a răspuns (pentru RainmakerX):

Cu plăcere happy
Mersi şi eu pentru urarewinking

O seară frumoasă!

| J0B0MAT a răspuns:

Ma numar printre.

| R0R0 a răspuns:

Nu,nu esti singurul

| RainmakerX a răspuns (pentru LePotato):

Multumesc! Nu ai idee cat de mult putea sa ma dispere...

| LePotato a răspuns (pentru LePotato):

Daca nu poti accesa link-ul ala (aparent TPU nu-l vede ca hyperlink -.-), cauta pe google "adblock" (e o extensie pentru browser care iti blocheaza reclamele)

| syd2 a răspuns:

Credeam ca numai eu o am (~ ̄▽ ̄)~

| Mieeez666 a răspuns:

Pai din ce crezi ca se fac banii?

| RainmakerX a răspuns (pentru Mieeez666):

Mda... m-ai prins cu asta.

Momentul acela in care realizezi ca noi, cei care ne-am luat adblock luam din banii acestui site sad

| Mieeez666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Eee, daca nu primim si noi.

| RainmakerX a răspuns (pentru Mieeez666):

Haha,adevarat laughing Lasa ca vin sarbatorile, cel putin eu cred ca o sa primesc ceva smug

| Mieeez666 a răspuns (pentru RainmakerX):

smug Impartim daca-i ceva bun. laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru Mieeez666):

Covrigi si mandarine. Vrei? happy

| Mieeez666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Portocale.

| RainmakerX a răspuns (pentru Mieeez666):

sad Am primit doar mandarine.Sorry! Tie iti dau un kinder daca vrei... ca sa nu zici ca sunt rau. Tine! *ii intinde kinder-ul*

| Mieeez666 a răspuns (pentru RainmakerX):

De ciocolata..nu?

| RainmakerX a răspuns (pentru Mieeez666):

Normal happy

| Mieeez666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Bre, fara vrajeli. laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru Mieeez666):

rolling on the floor

| Mieeez666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Nu te rade. zici tu ca-i de ciocolata si poate ma trezesc cu altceva. laughing)

| RainmakerX a răspuns (pentru Mieeez666):

Stai linistit, nu fac eu d-astea. Plus ca e ciocolata alba smug

| Mieeez666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Sunt negru, rasistule laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru Mieeez666):

Si nu vrei ciocolata sad Mi-o lasi mie? Daca dau in diabet?
thinking

| Mieeez666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Buna intrebare. thinking

| Divy a răspuns:

Nu doar aia cam toate reclamele mi se par enervante

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, dar mai intra si tu pe skype ca poate cineva ti-a mai scris intre timp, zic si eu... >.>

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai auzit de Adblock?

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, citeste mai sus. Merci oricum! happy

| CristinaSNC a răspuns:

Nu, nu esti.

| DonaldTrump a răspuns:

Voiam sa iti zic de AdBlock dar vad ca deja ai aflat de la ceilalti.

| MorganaM a răspuns:

Nu esti singurul. Si pe mine ma enerveaza. Asta e deja nesimtire! Nici nu mai intru, pana nu dispare porcaria aceea!

| RainmakerX a răspuns (pentru MorganaM):

Eu am scapat de ea cu adblock. Este o extensie pentru browser pe care o poti descarca free de pe net. Incearca! La mine a facut minuni smug

| MorganaM a răspuns (pentru RainmakerX):

Mersi mult ca mi-ai spus!

| RainmakerX a răspuns (pentru MorganaM):

Ma bucur ca prin intrebarea aceasta i-am ajutat si pe altii ^w^

| Teenager777 a răspuns:

Mda...apare pe aproape tot ecranul

| RainmakerX a răspuns (pentru Teenager777):

Incearca sa-ti iei adblock. Nu o sa-ti mai apara. happy