| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil ca din cauza browserului sa nu mai pot sa intru pe anumite site-uri? Nu mi se încarcă și îmi cere sa reîncarc pagina de sute de ori Dacă da ce trebuie sa fac cu browserul?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai sterge din datele de navigare.
Era bine daca spuneai si ce browser ai.

| Simpatic a răspuns:

Ce browser folosesti? daca vrei sa folosesti tot acest tip de browser atunci aplica metoda de mai jos:

Descarca revo unistaller https://www.revouninstaller.com/products/revo-uninstaller-free/, instaleaza-l, deschide-l si mergi in lista de programe si apoi da click pe denumirea browserului care iti face probleme si da unistall, in paralele ti se va deschide inca o fereastra unde ai 3 moduri (safe, moderat si advance) poti bifa moderat si next sau ce iti zici, iar folderele si registrii pe care ii gaseste dai "select all" si delete

Abia apoi descarci de pe pagina producatorului din nou browserul tau fie ca e Mozilla, opera, chrome etc

| Hyperion7 a răspuns:

Sa instalezi un alt browser, pentru ca e posibil sa fi bifat ceva fara să știi și îți limitează accesul pe anumite site-uri