| virus29 a întrebat:

Ajutor, cand intru pe orice site dupa putin timp mi se reseteaza browserul (google crhome, mozilla, opera), am incercat cu toate, cand vreau sa vad un film dupa ce se incarca putin mi se prabuseste browserul, care este cauza? Funda si respectele mele pentru cine ma ajuta.

1 răspuns:
| AxelBv a răspuns:

E posibil sa fie o eroare de Java, sau pur si simplu un virus. Dezinstaleaza-le pe toate, scaneaza de virusi si reinstaleaza chrome.