| Alv4r0 a întrebat:

Exista vreo metoda de a contacta pe cei de la Facebook; sa vorbesc cu un asistent legat de o problema,?;"

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa vorbesti cu un asistent la Facebook trebuie sa suni in America, platind $1 pe minut si sa vorbesti fluent in engleza, ca sa le spui ce probleme ai tu si sa te ajute ca sa iti rezolvi problmea.
Crezi ca poti asta?

| johnnny123 a răspuns:

Facebook are 3 miliarde de useri. De câți "asistenți" ar avea nevoie ca să vorbească cu toți cei care au probleme?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa ii contactezi pe cei de la Facebook. Adică eu am contul din 2010 și nu am reușit niciodată sa fac asta.