| AnekoSota122 a întrebat:

Hei fratilor, imi puteti da un test de IQ veificat. Am mai facut un test si nu cred ca e corect, mi-a iesit un IQ peste medie ( iar eu nu ma vad atat de inteligenta)

DAU FUNDA! Fundailor :')

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi dacă știi că nu ești deșteaptă, ce mai faci cu testul?

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Daca te referi la test de IQ pe care sa il faci online, ma indoiesc ca e vreunul verificat, sunt abureli. Poti face unul la Mensa sau poti face o programare cu un psiholog pentru ca si ei iti pot da astfel de teste.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Testul IQ se plateste si e o prostie.

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Brother, are nevoie de dovezi.

| Quassaar a răspuns:

Hehe. ce interesant pui problema.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunoaste lucruri, intreaba-te mereu si nu te abate de la cunoastere, fii rational/a si asa iti dai seama ca nu ai nevoie de niciun test iq ca sa stii ce "lvl" ai, nu-ti mai pierde timpul (cu astfel deporcarii si multe altele) foloseste-ti timpul astfel incat sa faci ceva cu viata ta. Sanatate si putere de munca /cunoastere/gandire rationala!

| Ora de net a răspuns:

Bună,

Poți încerca aici https://www.mensa.lu/en/mensa/online-iq-test.html Atunci când cauți informații online, asigură-te că verifici din mai multe surse veridicitatea lor și întreabă o persoană avizată care te poate ajuta (ex. profesor, consilier școlar).