| vampiressa a întrebat:

am si eu o problema.am mai zis chestia asta. mi-a intarziat ciclu 23 de zile. mi-am facut un test a iesit negativ. njt` ce sa cred. ce as putea sa am? pls.dk puteti sa ma ajutati cu cateva sfaturi:*

8 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Daca esti in primii ani de ciclu, aceste dereglari nu sunt ceva neobisnuit. Daca ai avut in ultimul an menstruatii regulate, du-te la un consult ginecologic, ti se va face si o ecografie. S-ar putea sa ai chisturi ovariene si sa se impuna un tratament hormonal.

| shtephie a răspuns:

Consulta un ginecologwinking si fa niste analize!
Multa sanatate!

| Miauti a răspuns:

Du-te la un ginecolog. Sanatate si din partea mea!

| 80Cris a răspuns:

Du-te la un ginecolog. Sanatate!

| aangelia a răspuns:

Poate nu ti s a reglat incahee hee daca nu e asta mai fa un test de sarcina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa intirzie si din cauza stresulu, si din cauza grijilor...winking dar daca te mai preocupa ori mai fa-ti odata testul, ori mergi la ginecolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa intirzie si din cauza stresulu, si din cauza grijilor... winking dar daca te mai preocupa ori mai fati odata testul, ori mergi la ginecolog.

| Bianca_8140 a răspuns:

Si o cunostinta a avut aceasta problema, timp de 3 luni, ea fiind virgina.Si pana la urma avea o problema la ovarethinking

Se mai intampla la fete.Eu cred ca ai racit destul de rau la ovare.
Consulta un ginecolog si asa o sa te mai linistesti. Exista tratament pentru asta.