| Denisa445 a întrebat:

Am auzit de multe ori de la niște persoane ca în APRILIE se vor șterge conturile de TIKTOK care au sub 1k fani. E adevărat?

Răspuns Câştigător
| Atotstiutorul a răspuns:

E adevarat, eu aveam 987 de fani si mi-a sters contul de tiktok nesimtiti, imi daduse si andra gogan follow, lucianospaleti baiatul ala dragut din Italia, abby imi daduse follow, dar uite ca tiktop mi-a sters contul si nu stiu ce sa fac sunt disperat

| bogdan324 a răspuns (pentru Atotstiutorul):

Aproape am picat cu scaunul pe jos dupa ce am citit raspunsul tau.

7 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

O vrajeală ca să vă pună la muncă laughing

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Conturile de TikTok care au sub 1.000 de fani, nu vor fi șterse, însă TikTok a decis ștergerea conturilor persoanelor care nu au vârsta împlinită de 13 ani. Atunci când întâlnești informații de acest fel pe Internet, sfatul nostru este să le verifici din surse de încredere.

| gogu220 a răspuns:

Uni zic că da, alţi zic că nu. Acum nu îi crede şi tu pe toţi.
Hai sănătate la neamuri.

| Alexandru250201 a răspuns:

Eu zic ca nu

| iRumbaB0 a răspuns:

Nu este adevărat. Am mai auzit și eu chestia de astea gen : „Conturile de Facebook se vor șterge dacă nu ai peste 500 de prieteni comuni", dar până la urma urmei nici nu s-au șters.
Nu mai crede în tot felul de cațate!