| tonyc7 a întrebat:

In lista de Facebook a unei fete, persoanele care apar la Urmaritori sunt pusi intentionat de ea acolo? Sau apar acolo in mod automat, doar din cauza faptului ca are un numar prea mare de prieteni (cu miile) si nu mai permite Facebook alti prieteni in lista ei?

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Nu sunt pusi intentionat de ea acolo.
De exemplu daca ea primeste/respinge o cerere de prietenie, si are optiunea de follow in profil, persoana care i-a dat cererea de prietenie o sa apara la urmaritori.

| tonyc7 explică (pentru OldSoul):

Tot nu inteleg. Cum apare acea persoana la Urmaritori, in loc sa apara in lista ei de prieteni, daca fata i-a dat accept la cerere?

| OldSoul a răspuns (pentru tonyc7):

Am spus ca primeste/respinge o cerere. Deci nu daca o accepta.

| tonyc7 explică (pentru OldSoul):

Pai si atunci cum fac sa ies din lista de Urmaritori si sa intru in lista de Prieteni?

| OldSoul a răspuns (pentru tonyc7):

Cand intrii pe profilul persoanei o sa scrie "urmarest" apesi acolo, si o sa apara o lista, apesi pe "nu mai urmari". In lista de prieteni nu ai cum sa intrii daca persoana respectiva nu ti-a acceptat cererea.