| KoJo07 a întrebat:

Mesajul de la google Deceptive site ahead e o eroare?

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Nu. Este un mesaj legitim care te protejeaza de siteurile rau-intentionate. Daca nu ai experienta ar fi bine sa asculti acest mesaj de avertizare.

Poti dezactiva aceste mesaje din setari (Chrome -> Meniu -> Setari -> Avansate -> Confidentialitate ( Privacy ) -> "Protectie impotriva site-urilor periculoare"), dar nu iti recomand.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Nu, aceasta nu este o eroare. Browserul Google Chrome te atentioneaza ca incerci sa accesezi o pagina nesigura.