| Sara2 a întrebat:

Pot afla dacă cineva m-a blocat pe tik tok?

3 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Nu

| CosminGK a răspuns:

Nu poti afla treaba asta. Iti poti da seama daca cineva te-a blocat, cand tu il cauti pe respectivul/respectiva persoana si nu-ti mai apare

| AvakinAndrei a răspuns:

Nu prea poți sa afli, decât dacă ai conversat cu el recent și la mesaje îl gasesti acolo. Dacă apeși pe profil și îți apare "nu poti urmări aceasta persoana din cauza setărilor de confidențialitate", îmi pare rău sa te anunț, dar te are la Block. Sau dacă îl cauți și nu gasesti profilul dorit. Astea sunt singurele metode prin care poti verifica dacă cineva te are la Block pe "TikTok"